5 questions to: Tschi (Gerald Murhammer)

Tschi

Let me tell you this – if our today’s guest is in real life half as cool and funny as when we talk online, you should feel sorry for yourselves if you don’t know him yet 😉 I’m not joking.

When you think about the most excited person about RECON G6 in Poland who do you see? RC Nennox? Sandra? WRONG! We may be crazy happy and can’t wait to meet all of you this September, but we are nothing in comparison to him! 😉

He is a big RC maniac – not only does he build his rigs, is in the hobby for years, but he also design and produce parts (and will bring them with him to the said event for a lucky draft winner!). But he is also a very kind, funny and loving person – his girls are his world and it shows.

With a great pleasure we present to you answers to our „5 questions to:..” from someone, that we can’t wait to spend some time with this fall, that is very positive and we love to call „our Austrian friend” 😀 Ladies and Gentleman – Tschi!

1. How has your RC adventure started and what was your first RC?

My first contact was somewhere in the 90’s with a Nikko Ford F150 – wow, i had so much fun with this Car!
After this, there was a long time without any RC vehicle… 2006 i got back in the hobby with some race cars and 2008 i started with my first Crawler – a Axial AX10.
Since this, i make custom parts for Crawler and Scaler and join as much events i can. So, we also will meet us this year in Poland at the G6 😉

2. Which RC (that you own or owned) is your favorite?

That’s an hard question, i owned so much cars, but i think the RC4WD TF2 RTR was one of the cars i had the most fun with it!
But my newest RC, i build at the moment, has the potential for my new favorite – watch out for my new #gangstar build 🙂

3. What is your dream RC?

A Defender D110 Pickup with a chassis designed by myself. I will start this project soon!

4. What do you like the most in this hobby?

Meet friends and people from all over the world. It is every time endless fun and RC people are like a big family.

5. What are 4 things that you always take on your RC adventures?

If it is possible my 2 little girls, the „Team Eastside Crawlerz” Hoodie and beer 🙂


TAKE A LOOK AT HIS:

Facebook Gerald Murhammer and @tschiparts

Instagram @tec_gerry and @tschiparts


Powiem tyle – jeśli nasz dzisiejszy gość jest w realu chociaż w połowie tak fajny i zabawny jak online, powinniście żałować, jeśli jeszcze go nie znacie 😉 Nie żartuję.

Kiedy myślicie o osobie najbardziej podekscytowanej RECON G6 w Polsce, kto pierwszy przychodzi Wam na myśl? RC Nennox? Sandra? BŁĄD! Możemy szaleć z radości i nie móc się doczekać by Was wszystkich spotkać we wrześniu, ale to nic w porównaniu z nim! 😉

Jest wielkim RC maniakiem – nie tylko buduje samochody, siedzi w tym hobby od lat, ale także projektuje i produkuje części (i przywiezie je ze sobą na wspomnianą imprezę, dla szczęśliwca wyłonionego w losowaniu!). Poza tym jest bardzo miłym, wesołym i kochającym człowiekiem – widać gołym okiem, że jego córeczki są dla niego całym światem.

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Wam odpowiedzi na nasze „5 questions to:..” od kogoś, z kim nie możemy się doczekać by spędzić trochę czasu tej jesieni, kto jest bardzo pozytywny i kogo nazywamy „naszym austriackim przyjacielem” 😀 Panie i Panowie – Tschi!

1. Jak zaczęła się Twoja przygoda z samochodami zdalnie sterowanymi i jaki był Twój pierwszy RCek?

Mój pierwszy kontakt miał miejsce w latach 90′, z Nikko Ford F150 – wow, miałem masą frajdy z tym samochodem!

Po nim była długa przerwa, bez żadnego pojazdu… W 2006 wróciłem do hobby z kilkoma samochodami wyścigowymi i w 2008 zostałem posiadaczem mjego pierwszego crawlera – Axial AX10.

Od tego czasu projektuję części dla crawlerów i scalerów i biorę udział w eventach RC jak tyko mogę. Także w tym roku spotkamy się również na RECON G6 w Polsce 😉

2. Który RCek (z tych, które obecnie posiadasz, lub posiadałeś w przeszłości) jest Twoim ulubionym?

To trudne pytanie. Miałem wiele samochodów, ale myślę, że RC4WD TF2 RTR był jednym z tych, z którymi miałem najwięcej zabawy! Ale mój najnowszy RCek, który teraz buduję, ma potencjał, by stać się ulubionym – czekajcie na mój nowy projekt #gangstar 🙂

3. Jaki jest Twój wymarzony model?

Defender D110 Pickup z podwoziem, które sam zaprojektowałem. Niebawem zacznę ten projekt!

4. Co najbardziej lubisz w tym hobby?

Spotykanie przyjaciół i ludzi z całego świata. Za każdym razem jest to niekończąca się zabawa, a ludzie zajmujący się RC są jak wielka rodzina.

5. Jakie 4 rzeczy zawsze zabierasz ze sobą na wyprawy RCkowe?

Jeśli jest to możliwe, moje 2 córeczki, bluzę „Team Eastside Crawlerz” i piwo 🙂


RZUĆCIE OKIEM NA JEGO:

Facebook Gerald Murhammer and @tschiparts

Instagram @tec_gerry and @tschiparts

Może Ci się również spodoba